JAUNS KONVEKTORS HOTTY™

Sildiet savu mājokli līdz 120 kvadrātmetriem un ietaupiet naudu!

50% ATLAIDE

Atlikuši tikai 7 gabali
178
89
  • 1 Jauns Konvektors™
  • Bezmaksas piegāde
  • Apmaksa piegādes brīdī
  • 2 gadi garantija

APMAKSA PIEGĀDES BRĪDĪ

ĀTRA PIEGĀDE 24 STUNDU LAIKĀ

SAMAZINĀTAS IZMANTOŠANAS IZMAKSAS PAR 60%

Zems energijas patēriņš: Taupiet enerģijas izmaksas! Mūsu elektriskais apkure elements ir izstrādāts, ņemot vērā enerģijas efektivitāti un nodrošina nepieciešamo siltumu, nespiežot jūsu budžetu. Vidējais patēriņš: aptuveni (0,37€/stunda)

2 JAUDAS LĪMEŅI

Tas sasilda apkārtni līdz vēlamajai temperatūrai, lai pēc tam automātiski izslēgtos. Nonākot temperatūrai atpakaļ, tas atkal ieslēgsies, nodrošinot pastāvīgu siltuma komfortu.

VIEGLI LIETOJAMS

Jūs varat ērti kontrolēt temperatūru un citus iestatījumus ar pievienoto tālvadības pulti un attiecīgo lietotni.

VIEGLA UZSTĀDĪŠANA

Uzstādīšana ir vienkārša. Dažu minūšu laikā jūs varat to uzstādīt vēlamajā vietā ar pievienotajiem skrūvēm un stiprinājumiem. Ja vēlaties, to varat novietot arī uz mēbelēm vai galdiem, neiespraužot to pie sienas.

Jaunais sienas konvektors Hotty™ bez ārēja dzinēja ir aprīkots ar īpašo FPS tehnoloģiju, kas ļauj tai apkurināt visu māju, patērējot līdz 60% mazāk enerģijas, pateicoties diviem jaudas līmeņiem 1000/2000 vati.

Turklāt mūsu konvektors ir aprīkots ar vairākām uzlabotām funkcijām, padarot to ideālu ikvienam vajadzībām:

  • 2 jaudas līmeņi: pielāgota apkure
  • Automātiska oscilācija: vienmērīga siltuma izplatīšana visā telpā
  • Taimeris 24 stundas: konvektora ieslēgšanas un izslēgšanas laiku iestatīšana
  • Eco-Enerģijas funkcija: enerģijas izmaksu taupīšana

Ar saviem 1000/2000W jaudas līmeņiem tas spēj apkurināt telpas līdz 120 m² mazāk nekā 20 minūtēs, nepadara to dārgāku salīdzinājumā ar parastajām apkures ierīcēm.

Ieteikts mūsu klientu!

Iespaidīgie 99,7% klientu novērtē šo pirkumu ar maksimālo novērtējumu.

⚠ UZMANĪBU ⚠
Šī produkta liela pieprasījuma dēļ tas oficiāli ir izpārdots, un mēs iesakām jums veikt pasūtījumu pēc iespējas ātrāk!

Ierobežota piedāvājuma dēļ!

+2876 KUNDZES UN KUNDZI NEVAR NOKĻŪDĪTIES!

4,783 klientu atsauksmes

5 zvaigznes

4 zvaigznes

3 zvaigznes

2 zvaigznes

1 zvaigzne

Jonas

5/5
5/5

Tuvojoties ziemai šādi konvektori ir īpaši svarīgi, īpaši ņemot vērā, ka granulas ir pārāk dārgas… Izmantoju konvektoru piedāvājumu un iegādājos šo A++ klases modeli, kas patērē ļoti maz un apsilda visu māju. ES iesaku!

Ruta

5/5
5/5

Kaut cik lēti šķiet, bet produkta izmēģināšana uzreiz parāda, ka tas nav rotaļlieta. Tas ir konvektors pats par sevi, labi sasilda līdz pat 80 m², un citos telpās nav sajūtams auksts.

Tomas

4,5/5
4.5/5

Patiešām labs pirkums un ļoti jaudīgs. Tas iegādājās 2 dienu laikā, esmu apmierināts.

KĀ ES VARU PASŪTĪT?

AIZPILDIET

Aizpildiet pasūtījuma veidlapu vietnē

ZVANIET

Mūsu operators sazināsies ar jums, lai apstiprinātu pasūtījumu.

PIEGĀDE

Jūs saņemsiet produktu 2-3 dienu laikā

SAMAKSĀJUMS

Jūs samaksājat piegādes brīdī

Pasūtiet tagad un saņemiet konvektoru sildītāju ar 50% atlaidi!

Ātra piegāde 24/48 stundu laikā un samaksa piegādes brīdī

89€

178€

AIZPILDĪT FORMU

Mēs sazināsimies ar jums viens no mūsu konsultantiem, kurš jums sniegs visu nepieciešamo informāciju un apstiprinās jūsu pasūtījumu pilnīgi bez maksas.

BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI

Jā, lai nodrošinātu jums lielāku komfortu un drošību, mēs piedāvājam samaksu pēc piegādes, jūs varēsiet samaksāt kurjerim, kad viņš ieradīsies jūsu mājās!

Parasti kurjers piegādā 2-3 dienu laikā visvairāk. 

Piegāde ir BEZMAKSAS

Protams! Ja jūs vēl neesat aizpildījis pasūtījuma formu un jums nav skaidrības par to, ko darīt, to aizpildot, jums zvanīs viens no mūsu operatoriem, lai atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem pirms pirkuma!

Jā! Ja tā notiek 30 dienu laikā no produkta saņemšanas.

This site is not a part of the Facebook Website or Meta Inc. Additionaly. This site is NOT endorsed by Facebook is a trademark of Meta, Inc.

FACEBOOK DISCLAIMER: Complete details for Facebook’s legal terms are are available at: https://www.facebook.com/legal/terms. All Facebook policies are available at: https://www.facebook.com/policies/. This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Please note: the products recommended on this site are sold under affiliation, so we are neither the manufacturer nor the official seller of every single product you will find on our site. Therefore for any claims or other problems with products ordered on this site, you should always refer to the official seller.
The products are reviewed for informational purposes only and we cannot in any way guarantee certain results, and the chances of success of any results vary from customer to customer.
This blog does not represent a newspaper as it is updated without any periodicity. It cannot therefore be considered an editorial product within the meaning of law no. 62 of 7.03.2001. Some images and reviews on this blog have been found on the web, if you believe they may infringe your rights, please let us know and they will be removed promptly.